День працівників освіти в технікумі

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту

Ми вам сьогодні дякуємо дуже

За вашу працю вчительську святу!

Саме такими словами можна охарактеризувати всю ту вдячність та любов студентів технікуму до своїх наставників, викладачів напередодні Дня   працівників освіти 4 жовтня 2013 року.

Студенти привітали всіх педагогічних працівників закладу квітами, сувенірами, а ще й піснями та танцями. Урочистості з цієї нагоди були проведені в актовій залі технікуму. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Галат Д.В. та гості свята представник ПАТ «Азот» Негробов Ігор Михайлович, голова Соснівської районної організації Червоного Хреста Грабенко Людмила Василівна, керівник творчої студії «Сузір’я» міського будинку культури імені Івана Кулика – Деньга Олександр Миколайович. Після привітань розпочалася концертна програма, яку підготували студенти І-ІІІ курсів технікуму. Особливо своїм талантом всіх присутніх членів педагогічного колективу вразили студенти-першокурсники: Слободянюк Яна, Чепурна Діана, Ісаєнко Дмитро, Юсібова Аїда, Коваленко Анастасія, захопленню та позитивним емоціям вчителів не було меж, за що вони дуже вдячні, як і за квіткові композиції підготовлені на конкурс «Осінній букет».

Традиційно, до Дня працівника освіти, в нашому навчальному закладі проводиться виставка-конкурс «Осінній букет». В цьому році свої творчі доробки представили студенти 15-ти навчальних груп першого та другого курсів: ЕС1-1, ЕС 1-2, ЕС 2-1, ЕС 2-2, ЕП 1-1, ЕК 1-1, ЕК 2-1, ОД 1-1, ОД 2-1, ПС 2-1, ОВ 1-1, ОМ 1-1, ЕА 1-1, РА 1-1 та РА 2-2. Ці осінні композиції чудово прикрасили хол другого поверху в першому корпусі та дійсно створили святковий настрій викладачам.

Дякуємо всім студентам за щирі привітання до нашого професійного свята!

Фото з виставки-конкурсу «Осінній букет»