Студенти технікуму відзначили День партизанської слави

120 вересня 2013 року напередодні відзначення Дня партизанської слави студенти навчальної групи ЕП 1-1 спільно з головою циклової комісії дисциплін гуманітарної підготовки Бондаревською Наталією Іванівною взяли участь в покладання квітів до монументу Матері Батьківщини, що на пагорбі Слави. та відвідали експозицію в Черкаському обласному краєзнавчому музеї, яка приурочена цій пам’ятній даті.

Крім того, заступником директора з виховної роботи Сердюком С.Г. та викладачем історії України Аверіної Т.В. для студентів груп ЕС 2-2 та ОВ 2-1 за підтримки працівників обласної юнацької бібліотеки імені Василя Симоненка було проведено виховну годину присвячену героїчним подвигам радянських партизан у роки Великої Вітчизняної війни. Під час заходу студенти мали можливість поспілкуватися з ветераном війни, заступником міської організації Ради ветеранів Красовським Петром Семеновичем, який поділився своїми спогадами з молодим поколінням та націлив студентів у майбутньому продовжувати славне історичне минуле нашого народу завжди пам’ятаючи тих, хто його здобував.