Свято від «Червоного Хреста»

Останніми цьогоріч Діда Мороза бачили діти, чиї батьки входять до «Українського товариства сліпих». Традиційний Водохресний Святвечір для малечі влаштували волонтери «Червоного Хреста». Напередодні останнього різдвяного свята до малечі завітали Дід Мороз і Снігуронька з подарунками, а розважав дітлахів справжній вертеп. Побували на святі й наші кореспонденти.

Напередодні Водохреща в багатьох регіонах України святкують другий Святвечір. Так завершують новорічно-різдвяний цикл. Цьогоріч таку традицію підтримали волонтери з «Червоного Хреста». На дійство запросили дітей, чиї батьки – інваліди зору з «УТОСу».

Людмила Грабенко, голова Соснівської районної організації «Товариства Червоного Хреста»: «Наша спільна співпраця з УТОСом не одноденна і не однорічна. Людям із вадами зору ми вже багато років допомагаємо і з харчуванням, і з одягом».

Світлана Чвирко, голова правління Черкаського товариства інвалідів зору «УТОС»: «И детский утренник тоже нам очень кстати, потому что это дети незрячих родителей. Эти детки где-то имеют моральный дискомфорт, а такие праздники нас очень сдруживают».
Благодійну ініціативу підтримала й обласна дитяча бібліотека, яка надала приміщення для святкування.
Людмила Грабенко, голова Соснівської районної організації «Товариства Червоного Хреста»: «У цьому заході також беруть участь учні ЗОШ № 7, спеціалізованої школи № 18 і Черкаський політехнічний технікум. Це – волонтери Червоного Хреста».
Сергій Сердюк – Дід Мороз зі стажем. Особливо приємно, говорить, розважати дітей саме на таких заходах.Сергій Сердюк, заступник директора з виховної роботи Черкаського політехнічного технікуму: «Звичайно, почесно та приємно, тому що велике розшарування в суспільстві. Є діти, які потребують не лише матеріальної допомоги, а й уваги, теплого слова, доброго діла».

У кращих традиціях новорічних ранків малеча розказувала Дідові Морозу вірші, охоче брала участь у веселих конкурсах і вивчала історію Різдва завдяки справжньому вертепу. Наприкінці дітлахи отримали солодкі подарунки від Соснівської районної організації «Товариства Червоного Хреста».