Гості із Франції

20 квітня 2012 року до нас в технікум завітали гості із Франції у складі 4 студентів (Шарлотта Мутон, Етьєн Рейнар, Трістан Жіро і Стівен Парнодо) та їх класного керівника Мадам Клер Піларскі, викладача фізичного виховання. Делегація студентів приїхала із міста Пуатьє. Всі вони навчаються в технічному ліцеї ім.Луі Армана.

Гостей зустріли наші дівчата в українських національних костюмах із хлібом та сіллю. Було проведено зустріч із директором технікуму Галатом Д.В., який розповів про наш навчальний заклад та поділився своїми спогадами про Францію. В ході зустрічі гостям було проведено екскурсію по технікуму. Вони відвідали лабораторії технікуму, кабінети, майстерні, музей спортивної слави, музей технікуму, бібліотеку, постійно діючу виставку художньої творчості наших студентів. Було проведено конференцію із студентами, в ході якої розглянулися питання щодо їх системи освіти, інтересів, захоплень та вражень від України. Наприкінці зустрічі гості відвідали концерт, в ході якого наші талановиті студенти продемонстрували свою художню майстерність.

Найбільше наших гостей-студентів вразили музеї спортивної слави та майстерні, а їх викладача, Мадам Клер, звичайно, наші творчі таланти. Вона зауважила, що у них на батьківщині ця традиція давно забута, їх студенти не займаються творчістю.

В кінці дня директор технікуму, Галат Д.В., викладачі іноземних мов, Кособокова А.В. та Горпинко В.П. і студенти групи ОД 2-1, Король В. та Пенч Ю. відвідали загальну конференцію в Торгівельній палаті, на якій були присутні 16 студентів із Франції, два їх викладача, керівник делегації, Месьє Жан-Марк Бобішон, викладач механіки Технічного Ліцею ім.Луі Армана міста Пуатьє, радник мера міста Рошешуара (регіон Лімузен) з питань культури та новітніх  технологій та Iнеса Павлюченко-Ноель, директор ЧМГА "Франкомовний центр "Альянс". В ході конференції наші гості поділилися своїми враженнями від відвіданих ними навчальних закладів.