Обласна юнацька бібліотека ім. В. Симоненка

Протягом багатьох років студентів Черкаського політехнічного технікуму пов’язує тісна співпраця з Обласною юнацькою бібліотекою ім. В. Симоненка.

biblioteca1

Викладачі та студенти технікуму часті гості на різних роду тематичних виховних годинах, бесідах, читаннях, зустрічах з цікавими людьми, що проводяться в читальному та мистецькому залах бібліотеки. Координатором цієї роботи є один з провідних спеціалістів бібліотеки – Чеперис Марина Михайлівна.
    Крім того, всі співробітники та студенти технікуму мають змогу користуватися книжковим фондом бібліотеки, знайомитися з новинками періодики у процесі підготовки до занять або для змістовного дозвілля.
    Тож, ті, хто ще не встиг тут побувати, поспішайте відвідати це чудове місце.

biblioteca1