Гуртожиток технікуму

____

Для певної частини студентів їхнє перебування та навчання в стінах Черкаського політехнічного технікуму тісно пов’язане з майже чотирирічним проживанням в гуртожитку технікуму.
    Тож погодьтеся, комфорт, затишок, лад в усьому – саме так і тільки за таких умов процес перебування в гуртожитку стане приємним і швидкоплинним.
   Затишні кімнати, в яких проживають студенти, кімнати для занять, відпочинку, спортивна й душова кімнати, сучасні кухні – що ще необхідно для підготовки до занять і відпочинку. А створює цей затишок невелика група людей, серед яких треба виділити завідуючу гуртожитком Скидан Ганну В'ячеславівну та вихователя Лихошерст Оксану Федорівну.

____    ____

Кімната самопідготовки                             Тренажерний зал

____  ____

Житлова кімната                                                           Душова кімната