Матеріал взято із сайту 5 каналу Посилання

21-РІЧНИЙ СТУДЕНТ ЧЕРКАСЬКОГО ПОЛІТЕХУ РОЗРОБИВ "ПОЛЬОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ НАПРУГИ"

5.ua

Студент Черкаського політехнічного технікуму створив прилад, необхідний на передовій. Це "польовий перетворювач напруги".

Полегшити життя солдатам на передовій вирішив 21-річний студент. Майбутній автоелектрик Владислав Джулай створив прилад і назвав його «польовим перетворювачем напруги».

Про потребу такого приладу на фронті хлопець дізнався від волонтерів. Вони ж і дали гроші на розробку. Ноу-хау зацікавилися чиновники і виділили ще кілька тис. грн. для масового виробництва. Нині студенти мають замовлення на 10 таких перетворювачів напруги.

Водночас, студенти політехнічного технікуму взялися за ремонт старої автівки. Старенький "Уазик" також хочуть передати українським армійцям.

Наразі це вже не перша допомога студентів українським армійцям. Гуртом поставили на колеса 30 автівок. Гроші на комплектуючі давали небайдужі черкасці.

Інші згадки про студента-автоелектрика Владислава Джулая:

Радіо Свобода

ТСН на 1+1