Традиційний конкурс читців "Поетична зірка" приурочений Міжнародному Дню Рідної мови!

25 лютого 2019 року в читальній залі технікуму відбувся традиційний конкурс читців "Поетична зірка" приурочений Міжнародному Дню Рідної мови. Захід підготували викладачі філологічних дисциплін. Серед студентів першого курсу перемогли Корольков Євгеній (гр. ЕС1-1) та Ничипорук Даніїл (гр.ОВ1-1). Друге місце вибороли Лисак Євгенія (гр. ЗЕ1-1) та Праулін Дмитро (гр. ЕА1-1). На третьому місці Павліченко Назар (гр. ПС1-1) та Мельніченко Юрій (гр. ЕП1-1). Серед студентів другого курсу перемогли Горобець Руслана-Марія (гр. ЗМ2-1) та Кисла Вікторія (гр.ЕС2-1). Друге місце вибороли Осташкін Даніїл (гр. ЕС2-1) та Гориславець Олександр (гр. РА2-1). Третє місце у Лебедєвої Вікторії (гр. ПС2-1). Вітаємо переможців та призерів конкурсу читців "Поетична зірка"!!!