Відкрите заняття «Роман у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай» - перлина української літератури ХХ століття».

14 листопада викладач Соломаха Тетяна Анатоліївна провела відкрите заняття на тему «Роман у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай» - перлина української літератури ХХ століття». Перед собою ставила завдання зробити урок ефективним, змістовним, творчим, по-справжньому сучасним. Застосовувала сучасні інтерактивні технології. Також забезпечувались міжпредметні зв`язки з історією, мистецтвом, правознавством. Викладач правознавства Яременко Ліна Миколаївна розкрила поняття щодо смертної кари, як міри покарання, розповіла студентам про визначальні критерії  її відміни в Україні.

Викладачі виховували студентів в дусі поваги до минулого та гордості за свій народ, формували національну самосвідомість.