Тренування з цивільного захисту

20 лютого у ЧПТ пройшли тренування з цивільного захисту, що проводилися з метою досягнення злагодженості в роботі керівного складу та студентів, формувань цивільної оборони, об’єкта в цілому при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, ведення заходів з цивільної оборони. Сьогодні ці заходи як ніколи важливі.

Циві́льна оборо́на Украї́ни — державна система органів управління, сил і засобів, що створюється для організації і забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру.

Мета навчання – навчити студентів та викладацький склад практичним сторонам поведінки у надзвичайних ситуаціях. Перед учасниками тренування були поставлені відповідні завдання та відпрацьовані варіанти щодо поведінки працівників та дій у надзвичайних ситуаціях.

прес-служба ЧПТ