Зустріч студентів ЕК 3-1, ОД 3-1 з проректором з міжнародних зв’язків Вищої лінгвістичної школи у м. Ченстохові (Польща) Томашом Куком

7 вересня 2018 року в Черкаському державному технологічному університеті була проведена зустріч студентів групи ЕК 3-1 і ОД 3-1 Черкаського політехнічного технікуму з проректором з міжнародних зв’язків Вищої лінгвістичної школи у м. Ченстохові (Польща) Томашом Куком. В ході лекції представник польського вишу ставив за мету розкрити актуальне для сьогодення питання «Як підготувати студентів до майбутнього». Навчання за програмою «подвійний диплом» – це не лише можливість отримати два документи.

Організували зустріч з лектором завідувач кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету, д.т.н., професор Манн Р.В. та викладач вищої категорії циклової комісії економічних дисциплін Черкаського політехнічного технікуму Тичкова Н.Б.